Check our profile on Facebook
[email protected], +48 609 809 060

newsletter

  • Print technology

W zależności od rodzaju zlecenia łączymy odpowiednią technologię druku z materiałem do druku, tak by uzyskać jak najlepszy efekt pod względem jakości i kosztów.



Druk wielkoformatowy


Druk sublimacyjny na tkaninach


Drukujemy na maszynach umożliwiających bezpośredni zadruk tkanin do zastosowania reklamowego lub do dekoracji wnętrz. Materiał po zadrukowaniu jest od razu wygrzewany i utrwalany, zachowując wysoką jakość druku i pełnię kolorów. Technologia druku w połączenie ze starannie wybranymi materiałami sprawiają, że zadrukowana tkanina jest w pełni ekologiczna, bezpieczna dla zdrowia i spełnia rygorystyczne normy Oeko-Tex.

MTEX 1800 Drukujemy na maszynach portugalskiego producenta do druku bezpośredniego firmy POD-MTEX. Urządzenia są idealnym połączeniem plotera sublimacyjnego z modułem utrwalającym.

Druk UV

Druk tuszami utwardzanymi promieniami UV. Cechuje go wysoka trwałość koloru – druk jest nanoszony powierzchniowo. Zaletą tuszy UV jest możliwość druku białym kolorem i/lub lakierem. Zastosowanie atramentów umożliwia nadruki na sztywnych i elastycznych podłożach, niedostępnych dla innych technologii np. szkło, metal, plastik, drewno itp.


Druk na bawełnie


Sitodruk

Technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę.


Druk na odzieży


Druk bezpośredni

Drukujemy w technologii bezpośredniego druku cyfrowego na odzieży i tekstyliach. Dzięki temu realizujemy zlecenia nawet od 1 szt. Zarówno metoda druku jak i stosowane atramenty są w pełni bezpieczne dla zdrowia i posiadają atesty dopuszczające do kontaktu ze skórą. Stosujemy atramenty pigmentowe na bazie wody, bez dodatku rozpuszczalników. Po wydruku i utrwaleniu odzież lub materiał są od razu gotowe do użytku.

Technologia